Weapons of Vietnam: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
! Normal!! Headshot | ! Normal!! Headshot | ||
|- | |- | ||
|[[File:Flag_vc_new.png|32px]] || [[File:Stg44.png|250px]]<br><b> | |[[File:Flag_vc_new.png|32px]] || [[File:Stg44.png|250px]]<br><b>Stg44</b> || [[File:Stg44_ki2.png|150px]] || [[File:Class_Assault.png|20px]] <b>Assault<br>[[File:Class_medic.png|20px]] Medic</b> || 30 / 60 || 44 || 88 | ||
|- | |||
|- | |||
|[[File:Flag_vc_new.png|32px]] || [[File:Stg44zf4.png|250px]]<br><b>Stg44Zf4</b> || [[File:Stg44zf4_ki.png|150px]] || [[File:Class_Assault.png|20px]] <b>Assault</b> || 30 / 60 || 44 || 88 | |||
|} | |} | ||